Bref


BREF Power Aktive Pine WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktive Pine WC blok (3x50 g)

✅️Hledáte snadnější způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží s každým spláchnutím? Díky jedinečné formule se 4 funkcemi, Bref Power Aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří čistící pěnu, poskytuje ochranu proti nečistotám a svěžest od prvního do..BREF Hygiene Gel Floral 700 ml – WC gel na toaletu

BREF Hygiene Gel Floral 700 ml – WC gel na toaletu

✅️Automaticky se aktivuje při kontaktu s povrchem, hygienicky čistí, bělí a příjemně voní esenciálními oleji...BREF WC Blok Pro Nature Mint (3x50 g)

BREF WC Blok Pro Nature Mint (3x50 g)

✅️Hledáte udržitelný způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží každým spláchnutím? Bref Pro Nature je inovativní WC blok, který zabraňuje usazování vodního kamene, obsahuje čisticí pěnu, zajišťuje ochranu před nečistotami a extra svěžest pro vaši toaletu díky..BREF Power Aktiv Lemon WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktiv Lemon WC blok (3x50 g)

✅️Hledáte snadnější způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží s každým spláchnutím? Díky jedinečné formule se 4 funkcemi, Bref Power Aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří čistící pěnu, poskytuje ochranu proti nečistotám a svěžest od prvního do..BREF Power Aktiv Ocean WC blok (3x50 g)

BREF Power Aktiv Ocean WC blok (3x50 g)

✅️Hledáte snadnější způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží s každým spláchnutím? Díky jedinečné formule se 4 funkcemi, Bref Power Aktiv zabraňuje usazování vodního kamene, vytváří čistící pěnu, poskytuje ochranu proti nečistotám a svěžest od prvního do..


Bref 3,5 (70%) 17 x hodnotené

Kategorie produktů bref obsahuje 5 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
děti a kojenci za super ceny
© 2020 Kontakt