LanitPlast


Hliníková pergola 4,95 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 4,95 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 4,95 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 4,95 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 4,34 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 4,34 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 4,34 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 4,34 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 4,34 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 4,34 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 4,34 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 4,34 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m antracit polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná antracitovou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha..Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

Hliníková pergola 3,12 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Kouřově hnědá (bronz)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Mléčně bílá (opál)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

Hliníková pergola 4,95 x 3 m bílá polykarbonát Dekorhome Průhledná (čirá)

✅Hliníková pergola ke zdi, ve které naleznete příjemné místo k odpočinku hned vedle vašeho domu. Konstrukce pergoly je z odolné hliníkové slitiny a je nastříkaná bílou práškovou vypalovanou barvou (komaxit), a proto trvale odolává přírodním klimatickým vlivům. Střecha je..Dětský zahradní domeček Dekorhome

Dětský zahradní domeček Dekorhome

✅Dětské hřiště poskytuje dětem spoustu možností ke hrám. Nabízí vše k tomu, aby děti mohly prožít veškeré své hrací fantazie. Stejně jako u všech našich dětských hřišť i u tohoto modelu používáme výhradně to nejlepší přírodní smrkové dřevo. Hřiště má nosné..Stříška nad dveře MELES 12085 Dekorhome Hnědá

Stříška nad dveře MELES 12085 Dekorhome Hnědá

✅Stříška nad dveře MELES je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní. V zimě mrazem nekřehne a ani na silném letním slunci nedochází ke..Stříška nad dveře MELES 12085 Dekorhome Bílá

Stříška nad dveře MELES 12085 Dekorhome Bílá

✅Stříška nad dveře MELES je vyrobená z práškově lakovaného hliníku. Na rozdíl od stříšek s plastovou konstrukcí hliníková konstrukce perfektně odolává vlivům počasí, i po letech je pevná a stabilní. V zimě mrazem nekřehne a ani na silném letním slunci nedochází ke..


LanitPlast 2,75 (55%) 16 x hodnotené

Kategorie produktů lanitplast obsahuje 18 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte lanitplast? Poradíme jak vybrat LanitPlast, z výběru eshopů.
© 2020 Kontakt