Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená

Elektrické Polohovací Křeslo S USB SEMIR Tmavě Zelená,Elektrické Polohovací Křeslo S USB SEMIR Tmavě Zelená

Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Křesla
Dodavatel:Halmar
Cena:6699.00 Kč
Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená,Elektrické polohovací křeslo s USB SEMIR Tmavě zelená 4,75 (95%) 41 hodnocení

Relaxační křeslo SEMIR by nemělo chybět v žádném obývacím pokoji. Je totiž nejen pohodlné, ale i praktické díky své integrované USB zásuvce. Křeslo lze nastavit do několika různých poloh a užít si tak maximální pohodlí dle vašich aktuálních potřeb. Křeslo SEMIR je čalouněno příjemnou sametovou látkou Velvet v několika barevných variantách. Stojí na nenápadných nízkých nožičkách z polypropylenu. Funkce polohování je elektrická, postačí pouze stisknout tlačítko na boční straně křesla. Barva:béžovátmavě zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka Velvet / polypropylenRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 90 - 170 cmvýška: 92 - 108 cmvýška sedu: 46 cmDodáváno v demontu.,Relaxační křeslo SEMIR by nemělo chybět v žádném obývacím pokoji. Je totiž nejen pohodlné, ale i praktické díky své integrované USB zásuvce. Křeslo lze nastavit do několika různých poloh a užít si tak maximální pohodlí dle vašich aktuálních potřeb. Křeslo SEMIR je čalouněno příjemnou sametovou látkou Velvet v několika barevných variantách. Stojí na nenápadných nízkých nožičkách z polypropylenu. Funkce polohování je elektrická, postačí pouze stisknout tlačítko na boční straně křesla. Barva:béžovátmavě zelenášedáVýběr barvy zvolte ve variantě produktu. Pokud Vámi vybraná varianta není ve výběru, je dočasně nedostupná.Materiál:sametová látka Velvet / polypropylenRozměry:šířka: 80 cmhloubka: 90 - 170 cmvýška: 92 - 108 cmvýška sedu: 46 cmDodáváno v demontu.


Hledáte Relaxační? V sekci obývací pokoj | křesla a masážní je možné objevit jedinečné elektrické polohovací křeslo s usb semir tmavě zelená,elektrické polohovací křeslo s usb semir tmavě zelená!
© 2023Kontakt