SONETT Prací prášek na barevné a bílé 10 kg

SONETT Prací Prášek Na Barevné A Bílé 10 Kg

SONETT Prací prášek na barevné a bílé 10 kg

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: EkoDrogerie
Dodavatel:Sonett
Cena:1419.00 Kč
SONETT Prací prášek na barevné a bílé 10 kg 5 (100%) 36 hodnocení

Prací prášek je určen pro univerzální použití na barevné a bílé prádlo při teplotě praní 40-95 °C. Jeho účinnou složkou je vysoký obsah přírodního mýdla v BIO kvalitě, díky němuž se prášek snadno rozpouští a nebude vám zanechávat na oblečení bílé skvrny. Rostlinné mýdlo obsažené v prášku je z kokosového, slunečnicového a palmového oleje. Směs těchto olejů při kontaktu s vodou vytváří pěnu, která účinně odstraní z prádla nečistoty. Zároveň je šetrná ke struktuře a barvě oblečení. Prací prášek není vhodný na vlnu, hedvábí a mikrovlákno.

Přípravek byl testován na kožní snášenlivost, splňuje parametry vegan produktu, nebyl testován na zvířatech, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Balení 10 kg vystačí až na 250 pracích dávek.

Použití
Pro praní v pračce na bílé a stálobarevné textilie z bavlny, lnu, konopí a směsného vlákna při teplotách od 40 - 95 ˚C. Pro alergiky a osoby s jinými kožními problémy doporučujeme přidat máchadlo - neutralizuje pH máchací lázně a vypláchne zbytky nečistot a pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku.

Dávkování
Na 4,5 kg prádla dávkujte 50 - 90 ml. U středně tvrdé vody je třeba přidat 30 ml změkčovadla, u tvrdé vody 60 ml změkčovadla. Účinky mýdlových pracích prostředků se totiž mohou plně rozvinout pouze v měkké vodě, z toho důvodu se doporučuje přidat změkčovadlo ke každému praní.

Teplota praní
Přípravek je vhodný pro praní při teplotách 40-95 °C.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný obsah nařeďte vodou a vylejte do kanalizace. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu. 

Složení
> 30 % mýdlo, 15-30 % jílové minerály, 5-15 % silikát, 5-15 % soda, 5-15 % zeolit, 1-5 % kokosový alkoholsulfát, 1 % balzamické přísady, silikáty

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety. Prací prášek neobsahuje parfemaci, fosfáty, enzymy, protispékavé látky, plnidla a optické rozjasňovače. Vhodné pro ČOV.
Hledáte Ekologické praní? V sekci domácnost a úklid | ekodrogerie je možné objevit jedinečné sonett prací prášek na barevné a bílé 10 kg!
© 2023Kontakt