Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny 5 kg

Tierra Verde Prací Prášek Na Bílé Prádlo A Pleny 5 Kg

Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny 5 kg

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: EkoDrogerie
Dodavatel:Tierra Verde
Cena:950.00 Kč
Tierra Verde Prací prášek na bílé prádlo a pleny 5 kg 3,5 (70%) 44 hodnocení

Prací prášek na bílý a stálobarevný textil s bělicím účinkem a antimikrobiální přísadou je vhodný na ložní prádlo, dětské oblečení a látkové pleny z přírodních vláken i směsných tkanin. Účinnou složkou jsou rozemleté mýdlové ořechy v biokvalitě obsahující rostlinný saponát – saponin a prášek z olivového mýdla a další šetrné složky, které zbavují prádlo případných mikrobů a zápachu. Neobsahuje žádnou parfemaci. Přípravek byl testován na kožní snášenlivost a je dobře tolerován i pokožkou dětí do 3 let. Prášek splňuje parametry vegan produktu, je dobře odbouratelný v přírodě, obal je z recyklovaného a recyklovatelného materiálu.

Balení 5 kg vystačí až na 333 pracích dávek.

Použití
Pro praní v pračce na bílé a stálobarevné textilie z přírodních vláken i směsných tkanin, dětské oblečení a látkové pleny, ložní prádlo. Prášek není vhodný na fleecové materiály, protože může snižovat jejich savost. Pro praní v pračce i v ruce.Pro alergiky a lidé s jinými kožními problémy doporučujeme přidat máchadlo - neutralizuje pH máchací lázně a vypláchne zbytky nečistot a pracích prostředků, které mohou dráždit pokožku.

Dávkování
15 g prášku (1 polévková lžíce) na prací cyklus pro 4-5 kg prádla. Pokud to materiál umožňuje, pereme nejméně na 40 °C (pro snazší rozpouštění např. potu a mastnoty). Při tvrdé vodě doporučujeme použít Změkčovač vody nebo dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek. Skvrny před praním ošetříme například žlučovým mýdlem. Při silném znečištění dávku prášku zvýšíme až na dvojnásobek nebo prádlo necháme před praním odmočit - rozpustíme 1 až 2 lžíce prášku PUER v teplé vodě a necháme namočené nejlépe přes noc.

Teplota praní
Přípravek je vhodný i pro praní při teplotách nad 40 °C. Účinné praní ve studené vodě vyžaduje mnohem více chemie (nebo mechanické práce), přitom ušetříme vlastně jen pár desítek halířů za ohřívání vody.

Bezpečnost
Uchovávejte mimo dosah dětí. Nespotřebovaný výrobek odevzdejte ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady. Použitý obal po důkladném vypláchnutí odevzdejte do tříděného odpadu.

Složení
> 30 % uhličitan sodný, 5-15 % perkarbonát sodný, 5-15 % silikát, 5-15 % hydrogenuhličitan sodný (soda bicarbona), citronan sodný; < 5 % prášek z mýdlových ořechů v biokvalitě a prášek z olivového mýdla (mýdlo z olivového oleje, chlorid sodný)

 

Použité suroviny představují co nejmenší zátěž pro zdraví lidí i planety.  Není testováno na zvířatech. Tento výrobek neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickou parfemaci ani barviva. Vhodné pro ČOV.




Hledáte Ekologické praní? V sekci domácnost a úklid | ekodrogerie je možné objevit jedinečné tierra verde prací prášek na bílé prádlo a pleny 5 kg!
© 2024Kontakt